jablonec

Pracovní nabídky

Aktuálně hledáme vhodné uchazeče na tyto pozice:


VEDOUCÍ ÚČETNÍCH A SYSTÉMOVÝCH PROJEKTŮ - KODAP Jablonec

Hledáme člověka, který má hlubší náhled do účetnictví a dokáže pochopit vazby zaúčtovaných položek, umí od klienta získat potřebné informace a srozumitelně mu předat informace od nás, má technické myšlení a umí propojit zákonitosti účetnictví s používanými informačními systémy.  

Výsledkem vaší práce bude nastavený a fungující systém pro účtování „bez papírů“, zvýšená produktivita účetních a spokojení klienti.

Povedete malý tým účetních. Budete komunikačním uzlem mezi účetními, klienty a pracovníky IT při implementaci digitalizace oběhu účetních dokladů. Požadavky klientů musíte umět srozumitelně přeformulovat do konkrétního zadání pro pracovníky IT. V nových systémech budete klienty také zaškolovat. Vaše pozice vyžaduje komplexnost od znalosti od účetnictví, přes znalost systémů až po vyhodnocování dat a průběžný controlling.

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

Když budete úspěšní:

Těšte se na rozmanitou práci, protože každý klient je jedinečný a každá implementace je výzvou. Stanete se uznávaným partnerem pro naše klienty a své kolegy. Můžete se neustále vzdělávat ve svém oboru a oblast svých znalostí rozšířit o oblast daní. Na této pozici máte možnost kariérně růst a v budoucnu se stát zástupcem vedoucího kanceláře. Podpora, kterou od nás dostanete bude tak velká jako vaše ochota na sobě pracovat.

Pojďte do toho s námi. Pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Odpovíme vám obratem.


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 483 314 349

jbc@kodap.cz

cs en de 

newsletter close