jablonec

Pracovní nabídky

KODAP Turnov, s.r.o. hledá ÚČETNÍ/HO

Do naší kanceláře v Turnově hledáme zkušeného/ou účetní/ho, který/á se nebojí nových technologií a programů. Protože v našem technologickém řešení vše probíhá online a účetní se soustředí na práci, která má opravdu smysl. Zavádíme do praxe a pracovních postupů účetních nové metody využívající umělé inteligence (ELIS/ROSSUM), která dokáže doklady „vytěžit“ automaticky a přenést je do účetního programu ke zpracování. Nechceme, aby naši účetní trávili až 80 % času zbytečnou manuální a rutinní prací a byli pouhými přepisovači čísel z jedné tabulky do druhé a manažeři museli chodit za účetními s krabicí od bot plnou faktur a účtenek.

Dává vám to smysl? Pak čtěte dál.

Vaše denní úkoly budou:

K práci potřebujete:

Jakou podporu dostanete:

Můžete o sobě říct, že jste pečlivý/á, loajální a zodpovědný/á? Pokud se máte chuť učit nové věci a nebojíte se neznámých programů, umíte pracovat samostatně a systematicky, odpovězte na náš inzerát, rádi vás poznáme. Pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Budeme se na vás těšit.


KODAP Turnov, s.r.o. - ÚČETNÍ – MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Do naší kanceláře v Turnově hledáme zkušeného/ou účetní/ho, který/á současně ovládá i mzdové účetnictví a nebojí se nových technologií a programů.

Vaším výsledkem práce bude následující:

Bez čeho se neobejdete:

Co získáte, když u nás budete pracovat?

Vaše práce bude rozmanitá, portfolio našich klientů je široké. Dostanete důkladné vstupní zaškolení. Stanete se spolutvůrcem stability a dobrého jména firmy. Budete se moci dále vzdělávat ve svém oboru.

Pokud jste pečlivý/á, loajální a zodpovědný/á, máte chuť učit se nové věci a nebojíte se neznámých programů, umíte pracovat samostatně a systematicky, odpovězte na náš inzerát, rádi vás poznáme. Pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Rádi vás poznáme.


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 483 314 349

jbc@kodap.cz

cs en de 

newsletter close